Arnold Leese: Předmluva ke knize Rothschildové

Tato útlá kniha vznikla s cílem zaplnit mezeru, která zde dle autorova názoru zela již příliš dlouho. Rothschildy se zabývá mnoho jiných děl, ale ta jsou buď záměrně nepřesná, nebo, jako v případě veledíla hraběte Cortiho, dlouhá a dosti nudná. Tato má kniha neobsahuje omáčku, a měla by být proto čtena pomalu.

Nezabývám se historkami o Rothschildech ani sepisováním jejich „vtipných poznámek“ ani jejich „dobročinností“. Rothschildové mě nezajímají jako lidé, ani jako roboti, ale jen jako židé. Tato kniha, zhuštěná tak, aby si ji mohl přečíst každý pracující muž i žena, se zabývá základními aspekty „vlády nad nežidy“ vykonávané čistě prostřednictvím finanční moci, vlády, která neslouží ku prospěchu nežidů.

Vzhledem k tomu, že období 150 let, kterými se zde zabývám, bylo naplněno událostmi, jež otřásaly světem, nebylo snadné směstnat vše, co mám na srdci, do knížky za jeden šilink. Abych četbu usnadnil těm, kdo zapomněli své dějiny, nebo (ruku na srdce) je nikdy nepoznali, zařadil jsem za tuto předmluvu přehled některých významných historických událostí tohoto období a čtenáři bych doporučil v průběhu četby pro srovnání občas nahlédnout do obyčejné školní učebnice dějepisu.

Na stránce, která následuje za historickým přehledem, čtenář nalezne seznam nejdůležitějších děl, z nichž jsem čerpal úryvky apod., společně s písmeny abecedy, které na ně odkazují. Kupříkladu značka (B, sv. IV, str. 272) tedy odkazuje na danou stránku v Židovské encyklopedii.

Při vší snaze splnit svůj úkol jsem si vědom, že mohu odhalit jen malý zlomek všeho zla, které někteří členové této židovské rodiny v minulosti napáchali. Jako geolog, který vyvozuje příběh země ze svého bádání hornin, vyvozuji příběh vlády Rothschildů nad nežidy z důkazů, jež náhodou vyšly na jevo. Mí čtenáři si tedy mohou sami domyslet, co všechno může být stále ještě zahaleno rouškou tajemství.

V dobré víře, že tato kniha snad umožní druhým šířit povědomí o tomto tématu, vrážím nyní tento klín do rozviklané, skřípající, přehřáté mašinérie zastaralé demokracie a doufám, že uspěji. Žádám čtenáře, aby konali, protože nezbývá mnoho času.

info a objednávky na www.bodyartbook.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: