Reakce na text „Soudobá kultura tohoto státu je kultura židovská“

Obávám se, vzhledem k předchozímu stručnému komentáři, že každý člověk nemusí zaznamenat a rozlišit rafinované podoby těchto invazivních snah.
 Konkrétněji…
 Třeba tato maska rafinované snahy o „humor“ a pokleslou televizní zábavu, které jsou nejen trapas a urážka, zřetelné ponížení křesťanských hodnot i tradic u věřícího a kulturního člověka s dobrými mravy v našich oblastech, ale jasný signál směrem k tomu, co je v podstatě řečeno ve výše uvedeném článku. Chce-li někdo tedy vidět něco konkrétního, má možnost tento fakt  pečlivě pozorovat a následně rozlišit.
 Nejde však zde o naše nepřátelství proti autorům těchto scénářů, ani proti hercům, kteří zde figurují, žádné osobně necítím. Ale jde o mediální nepřátelství skryté v pozadí této nechutné rafinovanosti, o prvotní snahu nás ponížit jako národ a představit vše sofistikovaně jako pouhý humor.
 Pokud by jsme měli možnost sledovat podobné seriály v sousedních zemích, jako např. v Polsku, kde se stejnými metodami ve společnosti zasévá hrubost, nemravnost a výsměch všem tradičním slušným hodnotám lidské společnosti, byly by jsme překvapeni, že destrukční scénář pro morální rozklad země je téměř identický. Snahou tvůrců a programátorů je evidentně přinést do kin a na obrazovky co nejvíce násilí, sexuální a morální zvrácenosti. I přes veliké protesty duchovních autorit i odborníků z řad vědy se však ve své podstatě nezměnilo vůbec nic, co by mělo tento styl propagace zastavit.

 Že se nejedná o pouhé obavy a konspirace, dokazuje nesmírná záplava těchto nelidsky krutých snah prosadit zlo a chaos mezi lidmi, i se svými důsledky. Tyto skryté vzorce a programy se ukládají v podvědomí člověka a neteční jednotlivci je individuálně přejímají a projevují na podkladě podvědomého vzruchu, v realitě svého života. Bylo by možné to vše shodit ze stolu jako neodůvodněné obviňování a přecitlivělost, odkázat zcela prokazatelné protispolečenské chování do říše konspirací, nebo se pousmát a mávnutím ruky doporučit: „Komu se to nelíbí, nechť sleduje pořady jiné.“

 Problém je tedy v tom, že je zde nejen lhostejnost se podobnými útoky na lidskou důstojnost zabývat, vyžaduje to určité soustředění  i zkušenost. Ale předně je zde absence skryté formy násilí a snahy rozložit země morálně, tedy zevnitř, vnímat a jasně definovat. Lidé hledající jiné hodnoty, např. kvalitní spirituální, vzdělávací, hudební nebo kulturní pořady v záplavě televizních kanálů samozřejmě podobné filmy a pořady nevyhledávají. 

Jde nám v tomto textu o signál dalším lidem, kteří nechtějí být k těmto trendům nadále lhostejní, aby jsme právě jim dali na vědomí, že o podobných snahách víme a nehodláme je tolerovat. Proto máme nezadatelné právo se bránit, aby se sofistikované způsoby zla a rafinované vzorce chování nerozmohly do nevratného rozměru, jak je nyní velká snaha toto prosazovat.

 Podívejme se na skutečnost včerejšího večera (31.8.2014), kdy do předškolního, studeného programového dne i co do počasí, vstoupila televizní stanice Prima s dlouho avizovaným seriálem „Vinaři“. Jde o tzv.“Český komediální seriál s příchutí vína“.

 Ačkoli nejsem nadšený obdivovatel tohoto „nemravného a proválečného média“ – tedy stanice Prima, udělal jsem si čtvrthodinku pro sledování seriálu z vinařského prostředí Moravy. Je mi totiž více než blízké…

V první části opět zazářily známé tváře z podobných seriálů a filmů, které si zřejmě sami příliš neuvědomují svůj podíl na devastaci a destrukčních signálech jednotlivých scén směrem k České a Moravské kultuře i národnímu vědomí, k nám všem, kteří žijeme v této zemi jako slušní, pracovití a poctiví lidé. Namísto slušných a pracovitých lidí, namístě přátelství a tvrdé práce ve vinohradu, odborného hodnocení kvality vína nebo na místě kulturních tradic i hudby a zpěvu u cimbálové muziky, je zde pravý opak toho všeho. Moravané jsou nám předkládaní jako idioti a vyšunutí magoři, a vinaři jako konzumenti alkoholu, opilci s nízkými pudy  a sklonem k obžerství, vše doplněno zápletkami přihlouplých hádek a frašek.

 Tedy ubohost a snaha rafinovaně ponížit Moravské prostředí atmosférou a dialogy, špinavostmi, je očividně ideologickým pokračováním snah bolševických struktur a nepřátel křesťanských tradic, kteří zde započaly dílo zkázy v „padesátých letech“, kdy duch křesťanských komunit a rodin byl rozrušen a devastován politickými monstr -procesy pod vedením žido-bolševiských kreatur moci, z tehdejší Moskvy. Fakta a důkazy k těmto událostem i pozadí si však musí každý nalézt sám. Média a současná literatura nám převážně nemají snahu historii Evropy i naší vlasti pravdivě předložit, když si uvědomíme kdo je jejich vlastníkem. Existuje dnes mnoho odborně i historicky doložených skutečností. Jako příklad uvádím tzv. Babický proces a pozadí těchto snah nebo události kolem útoků na pátera J. Toufara, v případu „Čihošťského zázraku“, kde se projevila zrůdná moc a zločinnost komunistického režimu a snaha o likvidaci duchovního a křesťanského vlivu u nás.

 Podobné tendence můžeme zaregistrovat tedy i dnes, dokážeme-li je a chceme-li je odkrýt.

 Nyní je práce tovaryšů „zednářských mistrů“ sice sofistikovaně zakrývána, přesto má své charakteristické stopy, otisky špinavé a zvrácené pracky, na veškeré činnosti tohoto bratrstva ochotných destruktorů společnosti, v jejich skrytém díle úpadku. Nejde znovu o nic jiného, než o měšec s 30 stříbrnými denáry…a tak tedy ať si jich se všemi důsledky užívají všichni ti, kdo se na této špinavé práci podílejí!

 Pokud nevidíme nejen v tomto seriálu, opětovnou snahu dehonestovat přesně “ po židovsku“, tedy ponížit a zesměšnit ctitele křesťanství a jeho tradic, Moravský venkov, samotné Moravany, práci vinařů ve vinohradech, silné přátelství a společnou životadárnou tradici milovníků vína a moravského venkova i radost ze života, je to politováníhodné. Sami Moraváci a vinaři jak si dokážu představit ze zkušeností chápou, že jde o útok na podstatu jejich života a práce. Pokud ne, zřejmě mají nyní spíše co na práci ve svých vinohradech a sklepech…

 Pokud se tomu snad hloupě a naivně někdo zasměje, dopadá takový smích na jeho kosti, až do jejich morku, a má to karmické odezvy, tedy zákonité odezvy!

 Pokud by se jinému čtenáři zdálo, že některé rysy jsou zde opakovány a je to jaksi negativisticky laděné, mohu zdůraznit, že opakování je matka moudrosti. Opačně jaksi paměť národa selhává. Je poněkud nepochopitelné, že lidé obecně zapomněli na ideologickou mediální propagandu z dob komunistického a bolševického režimu a dnes s tím odmítají mít cokoli společného a zcela záhadně nic nerozlišují.

 Falešná ideologická „pseudohesla“, jako pluralita názorů, nezadatelné autorské právo projevovat své umělecké cítění, domnělé subjektivní kvality, právo na projev zvrácené sexuální orientace, za něž se zločinné a nemorální tendence snaží ukrýt jsou zvrácené a iluzorní, bytující zde jako neblahá chiméra uvnitř národa.

 Kéž tedy nemlčí a promluví, nejen vinaři, ale rytíři statečné země České.
Sv. Urban, patron vinařů, kéž prokáže svůj patronát duchovní moci!

 Nejde pouze o příjmy vinařů, o pošpinění jejich práce ve vinohradech, ale pokud budou i oni poslušně nadále mlčet, pocítí to velmi rychle.

Sami na sobě, svých sousedech, na úpadku výnosů, nemocech révy a všeho co je cílem této odporné magické frašky zvrhlých konstruktérů. Má to své zákonité odezvy…

 Jak pohodlné je sdílet podobné pořady v křesle u televizních obrazovek a dále přispívat mlčením k šíření této morální infekce.

 „Národe Český i Moravský, probuď se ze sna a ze spánku!“

Je voláno vaše svědomí a základy hodnot skutečného života. Ať jsme lidmi věřícími  nebo ctitelé dobrých mravů a slušného způsobu života.

napsal: Roman

autor je badatelem převážně v oblasti historické vědy

2 thoughts on “Reakce na text „Soudobá kultura tohoto státu je kultura židovská“

 1. Katolik píše:

  Tento článek velice kvalitně charakterizuje podstatu věci!

  Pro ještě hlubší pochopení doporučuji vynikající pojednání:

  Jaromíra Hejny; Svět v pasti židoslov aneb současnost bez budoucnosti

  Click to access Svet_v_pasti_zidoslov_aneb_soucasnost_bez_budoucnosti.pdf

 2. neverici píše:

  Zid to opet zmakl . Jendou u mne na navsteve jeden Lzid ktery byl odmenen soukmenovci za to ze je soukmenovec na mou otazku jak ze to prisel k takovemu majetku odvetil: to jste proste prisel ,nastavil ruku a oni vam to do ni dali (a nazorne mne to predvedl fyzicky) . Nechapal jsem to a placl do francouzskeho syra na patiu kdyz na nej sedla moucha . Soukmenovkyne zarvala, ale vzdyt to stalo 5 $ a vy jste to znicil . Nebudu spolecnost bavit detaily ale je to proste k popukani co ze to je za chamrad u moci v Cesku . Jenom obdivuji Bartose ,ze ma tu odvahu ,stojice po kolena v hnoji vzit vidle a ten nuj kydat . Preji hodne stesti pane Bartos zdravi ten co ma rad Natahni hnatu jako vosinu v pr.deli abych nebyl sprosty

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: