Národní demokraté v Polné! S Erikem Sedláčkem a Pavlem Kamasem po stopách Anežky Hrůzové

Představitelé Národní demokracie se v úterý 31. března vydali do Polné, navštívili hrob Anežky Hrůzové i místo, kde byla o Velikonocích 1899 zavražděna, a setkali se s občanským aktivistou Erikem Sedláčkem a nakladatelem Pavlem Kamasem.

Společně si tak připomněli památku nevinné dívky, za jejíž vraždu byl odsouzen polenský Žid Leopold Hilsner. Tento hrůzný čin vyvolal značnou odezvu v nejširších vrstvách českého národa, semkl jej a výrazně přispěl k přesvědčení o nebezpečnosti a škodlivosti židovského živlu. Ať už to s vraždou Anežky Hrůzové bylo jakkoli, nezpochybnitelným faktem zůstává, že tzv. hilsneriáda se stala symbolem a výmluvným svědectvím o zdravém stavu tehdejšího národního společenství, jež se instinktivně postavilo proti židovské zvůli, nadvládě a hrozbě. Ta bohužel přetrvává dodnes.

IMG_4975

Přes velmi nepříznivé počasí do Polné dorazili předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš, místopředseda strany Ladislav Zemánek a předseda ekonomické komise Zdeněk Dýčka. Návštěvy využili k prohlídce města, v rámci níž zavítali i do bývalého židovského ghetta a na židovský hřbitov. V nedalekém lese Březince pak položili květiny na symbolický hrob Anežky Hrůzové a doplnili stávající informační tabuli, tradičně opatřenou vlajkou Evropské unie, svou vlastní, neboť ta věrněji odráží skutečný stav věcí. Boj proti lži nutno vést na všech frontách!

Proto vedení Národní demokracie s radostí uvítalo setkání s Erikem Sedláčkem a Pavlem Kamasem, kteří proti lžím už léta aktivně bojují. Společně spolu diskutovali nejen o politické situaci v České republice a dalších evropských zemích, ale i o perspektivách budoucího vývoje. Pozitivně lze hodnotit fakt, že v řadě zásadních otázek se všichni přítomní shodli. Setkání v Polné ve dnech výročí tragických událostí z jara 1899 položilo pevné základy pro budoucí spolupráci, ať už v jakékoli formě.

Polná
Na místě vraždy. Zleva doprava: Adam B. Bartoš, Ladislav Zemánek, Erik Sedláček, Pavel Kamas

 

 

Polná
Nová informační tabulka. Obsahuje následující text: „Na tomto místě byla o Velikonocích 1899 brutálně zavražděna nevinná dívka Anežka Hrůzová. Její smrt český národ semkla a s naléhavostí mu ukázala nutnost řešení židovské otázky. Židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.“

2 thoughts on “Národní demokraté v Polné! S Erikem Sedláčkem a Pavlem Kamasem po stopách Anežky Hrůzové

 1. Katolik píše:

  Židovské bestie (talmudští Židé, především Chasidé) páchají už po celá tisíciletí rituální vraždy mezi nežidovskými národy! To je historický fakt.. A případ v Polné a usvědčení Žida Hilsnera je jedna z nejlépe zdokumentovaných!

  Vřele doporučuji tato díla:

  Jan Rys; Hilsneriáda a TGM

  Bernardin Freimut; Židovské krvavé vraždy od prvního výskytu v dějinách až
  po současnost

  Stahujte z
  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

 2. Petr1 píše:

  Adame škoda, že nemáš na svém webu fotku, kde jsi s izraelskou vlajkou. Co ti na tvou paranoiu říká ošetřující psychiatr?
  Odkdy je Erik Sedláček občanský aktivista? Proč nenapsat raději, že to je nácek? Škoda, že jste nevzali na výlet recidivistu Tomáše Kebzu a tlustého Dufka, oba osobně poznali kriminál a jsou určitě přínosem pro tvou tvorbu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: