Vlastimil Čech: Poděkování panu prezidentovi

Myslím, že pan Zeman by si zasloužil naše velké poděkování, protože svou cestou do USA dal jasně najevo, koho považuje on, jako skalní sionista, za skutečného domácího pána v USA.

Domnívám se, že zde v Čechách to nebylo pochopeno a stále se omílá, že náš pan president nebyl přijat „naším“ prezidentem americkým, jenže ve vztahu k IPACu je i pan Obama pouhou figurkou. Pan Zeman, jako hlava suverénního (byť v uvozovkách) státu, navštívil proto skutečnou hlavu jiného suverénního (rovněž v uvozovkách) státu, takže co se kompetencí týče, je vše v pořádku. Tím potvrdil to, co si o moci v USA už mnoho svobodně uvažujících lidí dávno myslí a proto ten „dík“.

To je však trivialita, pojďme v našich úvahách ještě dále. Pan prezident jistě nevážil takovou cestu jen kvůli sdělování loajálních banalit, domnívám se, že jde o mnohem víc.

Po zásahu Ruska do války v Sýrii se ukázalo, že ruský medvěd nejen že nezahynul, ale že se těší dobrému zdraví a že si do své zájmové oblasti již nadále nehodlá nechat zasahovat. Bylo proto přikročeno k jeho potrestání a zapálena mu koudel u čenichu, tedy Ukrajina, aby ho přestal strkat, kam nemá. Ukázalo se ovšem, že ukrajinský plán je naprostý debakl: „hrstka“ povstalců vyřídila státem placenou armádu a Rusko neudělalo nic z toho, k čemu bylo provokováno.

Současně se ukázalo, že případné vojenské využití evropských vazalů (kteří jsou po letech sametové svobody ve stejném stavu jako „svobodná“ Ukrajina) je problematické kvůli totálnímu rozkladu obranného systému, hluboké korupci, nulové morálce odvedenců a nakonec i neschopnosti evropských zemí se dohodnout mezi sebou na čemkoli podstatném, natož pak na postavení se Rusku. Přeprava vojenských sil USA pro sólovou akci nepřipadá z mnoha důvodů v úvahu a podpora Ukrajinců technikou či poradci je vzhledem k popsanému stavu vyhazováním peněz z okna. Evropa se Rusku nepostaví a USA tam „nedostřelí“. Sjednotit Evropu vyprovokovanou masovou hysterií pomocí terorismu státního či privátního se také nepodařilo.

Proto IPAC zřejmě změnil taktiku a předpokládám, že se pokusí s Ruskem vyjít po dobrém. A koho jiného zvolit jako prostředníka, než přítele nejvěrnějšího, prezidenta Izraeli (po USA) nejpřátelštěji nakloněné země a sionistu tělem (byť proklamativně) i duší? Domnívám se proto, že přátelská návštěva pana prezidenta u hlav USA byla jednak demonstrací loajality (důležitou spíše mediálním rozsahem, než stokrát potvrzeným obsahem), jednak přípravou pro jednání s Ruskem, přesněji rozhovorů IPAC-Putin. To možná přinese v budoucnu ošklivou kocovinu pravdoláskařům zamilovaným do USA.

Díky tomu si mohl pan prezident dovolit uštědřit i výchovný políček celým USA via jeho excelence pan Schapiro, který buď nedostal včas instrukce bratří z IPAC nebo neporozuměl; možná, že porozuměl a toto gesto bylo jen potvrzením loajality pana Zemana IPACu. Pan Sobotka také dostal řádně za uši a zřejmě pochopil, že do této vysoké hry se prsty nestrkají.

Pokud bude pan president v Moskvě jednat, s největší pravděpodobností to nebude v zájmu Česka, nebo jen okrajově.

Co z toho pro Čechy plyne? Dobrého nic, IPAC své sluhy neodměňuje, sama možnost projevit mu loajalitu je pro vazala nejvyšší odměnou. Možná se však mýlím a alespoň pan Zeman jednou spočine zvěčněn v Aleji spravedlivých vedle Oskara Schindlera.

http://www.narodnidemokracie.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: