Česká Liga proti bolševismu jako součást české občanské společnosti

Česká společnost je permanentně indoktrinovaná marxistickým jedem, který mistrovsky namíchal do amerického radikálního levičáctví polistopadový president Václav Havel, jehož vybral Pavel Tigrid a později byl schválený Gorbačovem koncem 80.let 20.století. Jak nyní vyplývá najevo, „Gorbi“ silně tlačil na české komunisty, aby se stal presidentem právě Václav Havel. K tomu je třeba pochopit, že “ Gorbi“ povolal v polovině 80. let minulého století do Politbyra UV KSSS žida-chazara, soudruha Lazara Kaganoviče. Takže Tigridova politika, která vedla k “ objevení“ Václava Havla byla v souladu s politickou linii Kominterny ( Mezinárodního odd. UV KSSS), na kterou dohlížel právě chazar, Lazar Kaganovič. Kominterna měla v Čechách silné zázemí. Nakonec Bill Clinton coby mladý student navštívil v roce 1969 Prahu a bydlel v bytě významného funkcionáře Kominterny.

Havlův kulturní bolševismus otravuje českou společnost. Byl to právě Havlův neomarximus, který permanentně rozvrací národ a stát. Dnes se po pětadvaceti letech Havlismu rodiče děsí ze situace, kdy budou jejich dítka chodit do škol s cikány, tak jak si to škodolibě naplánovali američtí sionisté. Havlismus vede k celkovému rozvratu společnosti. Talmudizace české křesťanské společnosti dosáhla nyní vysokého stupně. Měli bychom se začít bránit. Myslím, bránit se kulturně. Pro začátek bude stačit zahájit kulturní emancipaci českého národa od židovského vlivu. Listopad 1989 vedl ke kulturnímu požidovštění české společnosti. Záludnost Talmudu spočívá v tom, že rozděluje společnost do skupin, a právě tato talmudizace české společnosti skrze skupinová práva menšin ( LGBT) a multikulti agendy, podrývá koncept okcidentu s jedním právem pro všechny a konečně i jednotu a soudružnost národa.

Vznik spolku s názvem “ Česká Liga proti bolševismu“ by mohl poskytnout záštitu přemýšlivým českým vlastencům před promyšlenými úskoky liberálního tisku. Česká Liga proti bolševismu by mohla pořádat například putovní výstavy a ukazovat důsledky multikularismu v USA na příkladu zničení Detroitu či rozkladu metropolí v Evropě. Byla to právě multi-kulti agenda naordinovaná bílým odborníkům, kteří se kvůli bezpečnosti svých rodin raději přestěhovali z Detroitu na americký jih a s nimi i celý průmysl. Židovský tisk pochopitelně tuto skutečnost zamlčuje a průmyslový rozkvět amerického jihu vysvětluje menším vlivem odborů. To je pouze část pravdy. Na americkém jihu, totiž tak snadno nevítězí židovská multi-kulti agenda.

O založení spolku „Česká Liga proti bolševismu“ bychom měli rozhodně uvažovat, právě proto, že multikulti agenda a je zrůdnou neobolševickou agendou, kterou si osvojili levičáci na západě Evropy a v USA. Pokud by se podařilo Českou Ligu proti bolševismu založit, pak by stálo za úvahu, zda založit dobrovolnické domobrany, které budou jednou bránit naše rodiny a města před postupem islamistů do středu Evropy. Dobrovolnické gardy zřídil například vlastenecký Jobbik. České dobrovolnické gardy by se mohly jmenovat například Svatoplukovy gardy.

http://www.narodnisjednoceni.cz

One thought on “Česká Liga proti bolševismu jako součást české občanské společnosti

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: