Okultním střediskem světového sionismu je Praha

Mnozí si myslí, že středem světového sionismu je Dněpropetrovsk. To je nutné vysvětlit: okultním střediskem světového sionismu je již po staletí Praha. Právě proto je v Česku po dlouhý čas a jenom díky tomu dostatečný klid. Okupace hitlerovskou říší a osvobození Čechů od hitlerovské říše probíhaly ve velmi mírných podmínkách. 

Volný překlad rozhovoru s V. V. Pjakinem z 11. srpna 2014, překlad části 00:21:30 až 00:29:20.

http://fct-altai.ru/?p=5248

Kdo je Eduard Chodos?

zvedavec.org/komentare/2012/06/5023-k-cemu-je-evrope-dobry-vlastni-knesset-ii.htm

Holokaust

Z pohledu globální prediktora (globální konceptuální moc, strůjce biblického projektu, pozn.) světové židovstvo už vyčerpalo svůj potenciál. Plně. Globální prediktor se potřebuje od světového židovstva osvobodit. Je zvykem člověka zacházet s jakýmkoliv prostředkem takovým způsobem, aby z něj využil vše co může, aby mu ho potom nebylo líto vyhodit. Například sekerou obyčejně opracováváme dřevo. Ale jestli chceme opracovávat kámen, sekeru nepoužijeme. Pro tento účel si zvolíme k tomu zvláště určený jiný nástroj, který bude efektivnější. Zvolíme takový nástroj, který naše nové cíle může zajistit. Události na Ukrajině přitáhly velkou pozornost židovské diaspory, zvláště Izraele, protože tam si reálně uvědomovali, že událostmi na Ukrajině může začít poslední finální holokaust židů, kdy by je likvidovali po celém světě. Jakou roli má Chodos v tomto plánu? Světové židovstvo bylo ze strany globální konceptuální moci odsouzeno ke zničení, a tento proces má začít právě na Ukrajině. Chodos pracuje na zabezpečení podmínek, při kterých by byla zajištěna ideologická osnova likvidace židovstva.

Židobanderovci

Chodos zavedl (možná někdo jiný), ale on často používá termín „židobanderovci“. Ve svých vystoupeních ukazuje, že všem banderovským povstalcům velí židé. Ve skutečnosti sleduje tento cíl: už jsem vysvětlil, že pro globální prediktor nepředstavuje likvidace světového židovstva velký problém. Plánovali to už dopředu a v souvislosti s tím připravovali scientology, Armény jako náhradu. Když bude třeba likvididovat nástroj „světové židovstvo“, oni musí vyplnit pro sebe netypický úkol proto, aby globální prediktor dosáhl konkrétního cíle: zachování banderovského projektu.

Banderovci ve své podstatě nenávidí židy. Přitom všichni banderovci jsou krmeni rukou světového židovstva. Až budou zničeni karatelé v Kyjevě, když bude odstraněna kyjevská banda na Ukrajině, bude úder směřovat nikoliv proti banderovcům, ale převážně pouze proti židovské komponentě. Banderovský projekt jako protiruský projekt, má být zachován. Kvůli tomu musí být zničena židovská diaspora na Ukrajině, oni mají svými těly chránit banderovský projekt. Takový, jaký se nyní nachází na banderovských základnách na západní, střední a také na jihovýchodní Ukrajině. Cílem zničení židovského projektu v rámci globálního projektu světové moci je zachránit projekt banderovců jako projekt protiruský. To je základní zadání u Chodose. Proto částečně hovoří pravdu, když rozkrývá židobanderovce, ale sleduje pouze tuto ideologickou osnovu, pracuje pouze v korytě tohoto scénáře: záchrana banderovského projektu přes likvidaci „židobanderovského“ a židovského projektu. Aby se neodehrála úplná likvidace banderovského protiruského projektu.

Praha

Mnozí si myslí, že středem světového sionismu je Dněpropetrovsk. To je nutné vysvětlit: okultním střediskem světového sionismu je již po staletí Praha. Právě proto je v Česku po dlouhý čas a jenom díky tomu dostatečný klid. Okupace hitlerovskou říší a osvobození Čechů od hitlerovské říše probíhaly ve velmi mírných podmínkách.

Dněpropetrovsk

Zde je situace taková; u vojenského letectva je termín „letiště základna“ a „pomocné letiště“. V globálním plánu, při likvidaci světového židovstva, se globální moc docela jistě nechystá zničit okultní středisko světového sionismu, s ohledem na budoucí úkoly. Ona ale potřebuje nějaké středisko, které bude zničeno – vějičku. Dněpropetrovsk je z hlediska GP tak řečeno „pomocné letiště“, falešný cíl, na který se má orientovat řízení protivníka. Na toto se soustředí všechna pozornost, že jeho zničením se zničí světové židovstvo s celou jeho základnou.

To je však zavádějící, neboť se tím pouze využije možnosti skrytí „letiště základny“ – Prahy.

Chodos tedy pracuje i na to, i na druhé zadání: skrytí Prahy i zachránění banderovského projektu prostřednictvím likvidace židobanderovského projektu, kdy světové židovstvo má plnit pro sebe netypickou roli vychovatelů svých vlastních katů.

Třetí říše

Někdo může namítnout, že v Třetí říši také bylo mnoho židů v řízení, ale na Třetí říši bylo ze strany GP vloženo jiné zadání, „očištění od suchých větví“. Projekt, který realizuje Chodos, se uskutečňuje v nových podmínkách, kdy má být světové židovstvo odsouzeno k finálnímu holokaustu. Tento rozdíl je nutné mít na paměti.

Poznámka: v jiném vystoupení Pjakin říká, že roli Prahy jako centra světového rabinátu a jeho roli v nadstátním řízení (a metody) lze vyčíst z knihy Gustava Meyrinka „Golem“.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: