Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

Podle názoru expertů RusNekst tím, že financují přistěhovaleckou krizi v Evropě, se kterou se EU nedokáže vypořádat, mohou Rothschildové sledovat jak strategické, tak krátkodobé cíle.

Politolog ze Skopje Milenko Nedělkovski považuje za podezřelé, že 90% přistěhovalců, kteří přijíždí do Makedonie a Srbska, tvoří muži. Informuje o tom srbský „Kurýr“.

Nedělkovski říká, že přijíždí ze zemí s tradiční kulturou, ve které se rodina neopouští.

Připomněl, že Makedonie se „po válce mezi Srbskem a NATO“ stala centrem, kde bylo přijato asi 150,000 Albánců, což zcela změnilo etnickou strukturu země.

Nedělkovski zdůrazňuje, že přítomnost velkého počtu mladých mužů v populaci přistěhovalců vyvolává podezření, že se mezi nimi „mohou ukrývat stoupenci Islámského státu“.

Mimo to, uvádí Kurýr, podle údajů pohraniční policie Srbska 90% přistěhovalců z muslimských zemí uvádí jako den narození 1. ledna téhož roku. Dokumenty, podle kterých by je bylo možné prověřit, neexistují. Je nutné odesílat otisky prstů Interpolu. Odpověď trvá několik měsíců. Interpol spolehlivé databáze u Asie a Afriky nemá, obzvláště u zemí, kde probíhá válka.

Zároveň „Kurýr“ uvádí, že příval přistěhovalců v tomto směru je financován přes organizace Rothschildů „pro lidská práva“ a upřesňuje, že cena dopravy přes moře do Evropy činí 3,000-3,500 euro, do konkrétní země EU 7,000-11,000 euro.

Podle názoru expertů RusNekst mohou Rothschildové sledovat následující cíle:

— pokračování globalistické politiky likvidace tradičních kultur. Přistěhovalci mají vyvolat krizi identity evropských národů, jejich tradičních evropských kultur a hodnot. Prostřednictvím multikulturalismu je likvidováno chápání místní, své, domácí dominantní kultury. Všichni jsou si rovni, jak muslimové, tak křesťané, jak Arabové, tak Němci (např. v Německu), což znamená, že žádná kultura nemá prioritu. Což znamená, že kultura jako taková končí, zůstává tolerantní mišmaš.

— Příliv migrantů je vyvolán nejen zničením jejich zemí Západem (Libye, Sýrie, Irák), ale i důkladným, a v poslední době neustále rostoucím, financováním přistěhovaleckých vln zaplavujících Evropu. Lze předpokládat, že jsou sledovány určité krátkodobé cíle. Například vyvolat šok ve správních strukturách EU, aby pak mohla být byrokratická nadstavba přetvořena podle vhodného střihu vyhovujícímu finanční internacionále.

Зачем Ротшильды финансируют миграцию в ЕС vyšel koncem srpna 2015 na cont.ws. Překlad v ceně 171 Kč Zvědavec.

www.zvedavec.org

3 thoughts on “Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

 1. Katolik píše:

  Podle názoru expertů RusNekst mohou Rothschildové sledovat následující cíle:

  — pokračování globalistické politiky likvidace tradičních kultur. Přistěhovalci mají vyvolat krizi identity evropských národů, jejich tradičních evropských kultur a hodnot. Prostřednictvím multikulturalismu je likvidováno chápání místní, své, domácí dominantní kultury. Všichni jsou si rovni, jak muslimové, tak křesťané, jak Arabové, tak Němci (např. v Německu), což znamená, že žádná kultura nemá prioritu. Což znamená, že kultura jako taková končí, zůstává tolerantní mišmaš.

  — Příliv migrantů je vyvolán nejen zničením jejich zemí Západem (Libye, Sýrie, Irák), ale i důkladným, a v poslední době neustále rostoucím, financováním přistěhovaleckých vln zaplavujících Evropu. Lze předpokládat, že jsou sledovány určité krátkodobé cíle. Například vyvolat šok ve správních strukturách EU, aby pak mohla být byrokratická nadstavba přetvořena podle vhodného střihu vyhovujícímu finanční internacionále.

  Naprosto přesně řečeno, jde o řízenou destrukci Evropy jako takové! Jsou to údery organizované světovým mocenským Židovstvem, které ale probíhají už po celá desetiletí, není to nic nového. Protože vlny přistěhovalců (především z muslimských zemí) do Evropy jsou organizovány už 4 desetiletí! Podstata věci je snad nejlépe popsána v této studii:

  Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?

  Click to access Kdo_skutecne_ridi_islam.pdf

 2. Katolik píše:

  „Židům v Izraeli neposlouží, když Evropa bude zaplavená stoupenci sunnitského islámu, a lze tedy vyvodit, že oni – Židé – rozhodně nejsou stoupenci tohoto exodu! Proč? Protože Židé si přejí, aby jejich spojenci – USA a Evropa – byly klidné a sionisty ovládané stabilní země, neboť jedině stabilní a v rukou sionistů pevně sevřená Evropa je zárukou existence Izraele. Bez Evropy a USA by totiž Izrael neexistoval ani den! Židé budou dělat všechno pro to, aby exodus skončil. Možná vyvolají velkou válku, kdo ví? Protože Židé dobře vědí, že islámský vliv v Evropě, který by nastal s přibývajícím islámským obyvatelstvem, by postupně vedl k destabilizaci evropských států, k jejich postupnému rozvratu, a tím k ohrožení existence státu Izrael v jeho současných hranicích.“

  Tento citát je z článku „Exodus muslimů a sionismus“ pana Ladislava Malého na jeho stránkách: http://www.narodnisjednoceni.cz

  Bohužel v tomto se pan Malý naprosto plete! Celý tento proces emigrace je mimo jakoukoli pochybnost řízen židovskou mocí! Nebudu zde ale rozebírat celou problematiku, protože podstata věci je naprosto přesně a fundovaně analyzována v níže uvedeném díle:

  Johannes Rothkranz; KDO SKUTEČNĚ ŘÍDÍ ISLÁM?

 3. Katolik píše:

  REÁLNÝ SIONISMUS A DUCHOVNÍ SIONISMUS ANEB NEUVĚŘITELNÁ HLOUPOST PANA JANA SKÁCELA
  http://www.narodnisjednoceni.cz/20150908.htm

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: