Proč

Před třemi lety jsem si udělal radost a vymyslel web freeglobe.cz, věnovaný konspiračním teoriím, zednářům, Novému světovému řádu a služebníkům Nového světového řádu v ČR – pravdoláskařům. Postupně jsem začal stále více a více akcentovat i židovskou otázku, jak jsem se ve studiu tématu dostával hlouběji a začínal chápat souvislosti. Zprvu jsem měl zábrany (do té doby jsem byl totiž nadšený filosemita), ale později mne řada informací přesvědčila, že všechna výše naznačená témata s židovstvím / sionismem přímo či nepřímo souvisejí – zednářství se s židovstvím a kabalou prolíná, v myšlence Nového světového řádu i jeho agendy (kterou služebníci NWO ve snaze diskreditovat oponenty posměšně nazývají konspiracemi) hraje Izrael a sionismus významnou roli a dokonce i ti čeští pravdoláskaři jsou začasté Židé nebo alespoň fanatičtí sionisté. Zkrátka styčných ploch s tématem, kterému jsem se zprvu vyhýbal, bylo stále více.

Kdo pozorně sledoval vývoj webu freeglobe.cz, zjistil, že článků s židovskou tématikou postupně přibývá. Tento vývoj kopíroval mé osobní porozumění danému tématu. Protože jsem si ale vědom toho, že jde přece jen o problematiku, která nemusí zajímat všechny a protože jsem nechtěl, aby freeglobe.cz zcela změnil obsah, se kterým původně vznikal, rozhodl jsem se založit nový web, který by se věnoval právě tématu židovství, Židů, Izraele a sionismu a který by freeglobe.cz trochu odlehčil. Materiálu je už tolik, že si to samostatný web zaslouží. A věřím, že si najde své čtenáře (podobně jako si je našel freeglobe.cz), protože jak dějiny plynou ke svému závěrečnému konci, je toto téma stále aktuálnější a očividnější.

Ještě k tomu názvu. Zdá se, že prezident Miloš Zeman mi stále dělá reklamu. Když jsem v prezidentské kampani vytvořil nepodařený článek o heilování na Hardeggu, jistou náplastí na té ostudě pro mne mohla být alespoň ohromná publicita, kterou by si Freeglobe.cz nikdy nemohl dovolit, kdyby si ji chtěl získat formou přímé zaplacené reklamy. Web se dostal na přední stránky hlavních deníků, ale i na všechny televizní stanice a to do primetimu, kdy v mohutně sledovaných předvolebních prezidentských duelech bylo na web upozorněno a sám prezident Zeman několikrát ve své obhajobě použil název webu, za což jsem mu vděčný, protože nám po tom všem raketově vystřelila čtenost vzhůru z do té doby obvyklých 5.000 unikátních čtenářů denně na šestinásobek (30.000). I negativní reklama je reklama, takže vedlejším produktem mého trapasu s Hardeggem byla alespoň zvýšená popularita webu freeglobe.cz.

Před několika dny jsem se rozhodl založit web / blog s názvem „Čechy Čechům“, protože tento slogan podle mne dobře ilustruje zásadní výzvu, která stojí před naší zemí. Do podtitulu jsem umístil slova o tom, že je třeba zabránit tomu, aby se z České republiky stal nový Izrael, protože toto nebezpečí vnímám jako vysoce aktuální a novinářsky se mu už nějaký čas věnuji. Blog jsem založil 12. června. Dne 15. června přinesla média projev prezidenta Miloše Zemana v Lidicích, kde řekl: „Je jedno heslo, nad kterým bych se rád zastavil. Zdánlivě nevinně znějící heslo Čechy Čechům. Já ale v pozadí tohoto hesla slyším nacistický výkřik Juden raus!“

Ach jo, pomyslel jsem si, když jsem si tuto zprávu přečetl. Měl jsem z názvu webu radost a prezident, jehož ideová východiska úplně nesdílím, ale kterého mám z určitých důvodů v úctě, mi takto nepřímo vzkázal, že jsem snad nacista, když nějaké takové sousloví používám.

S tím zásadně nesouhlasím. Ale uvědomil jsem si, že i právě proto je tento nový web důležitý.

Proto, aby ukázal, že hájit české zájmy před zájmy izraelskými či obecně židovskými není žádný nacismus či neonacismus, jak se nám mnozí snaží podsunout, ale zásadní nezbytnost, projev čirého vlastenectví, potřebného a příkladného nacionalismu, zdravého rozumu a vůbec sebezáchovného pudu každého národa.

Pokud má tato země přežít a obstát, musí mít na její fungování přímý vliv Češi. Pokud ho nemáme (jakože ho v současné době nemáme), musíme se pokusit si tento ztracený vliv na správu našich věcí zpět získat.

Žádné jiné uspokojivé řešení neexistuje. Nálepkování antisemitismem či neonacismem je pak jen součástí politicky korektního populismu a jen ukazuje zásadní nepochopení celému problému, neochotu přiznat si pravdu či snad přímo podléhání a poklonkování těmto cizím vlivům.

Miloš Zeman se mýlí ještě v něčem. Čechy Čechům neznamená Juden raus. Pouze chceme mít naše věci veřejné pod naší (rozuměj českou) kontrolou. Chce to tak (či měl by to tak chtít) každý sebevědomý národ. Žádný sebevědomý národ by nemohl dlouhodobě tolerovat, aby o jeho směřování a osudech rozhodovala některá z jeho minorit. Ostatně Izrael je jeden z nejvíce nacionalisticky (až šovinisticky) smýšlejících států, který myšlenku multikulturalismu – ač ji ve světě všude propaguje a podporuje – ve své vlastní zemi tvrdě koriguje. Myslím, že bychom se od něj v tomto ohledu měli co učit – ne tomu šovinismu, ale nacionalismu, kterého se nám zoufale nedostává.

Proto – Čechy Čechům…

Adam B. Bartoš, červen 2013

32 thoughts on “Proč

 1. Sestra Filipa píše:

  Nepřetvařujte se, Adame B. Bartoši, alias Adamito! Velice dobře víme kdo jste. Tak na co si to tady hrajete?

  Novinář Adam B. Bartoš je zednářem 3. zednářského stupně zasvěcení.
  Posted by petrabostlova ⋅ Květen 31, 2013

  12 Votes

  Novinář Adam B. Bartoš je zednářem 3. zednářského stupně zasvěcení.

  ——– Původní zpráva ——–

  Předmět:
  pomohu Vám, Adame, modlím se za Vás

  Datum:
  2013-05-28 22:34

  Odesílatel:
  kancelar@sdeo.cz

  Adresát:
  bartos@prvnizpravy.cz

  „Adame, zavolejte mi, prosím, pomohu Vám z toho exorcistickou modlitbou, ano?

  Ono Vás to vcuclo, je mi to hrozně líto…

  Modlím se za Vás, dnes jsem se za Vás modlila na mši.

  Zavolejte mi na mobil: …., Pán Ježíš Vás z toho dostane pryč

  Petra“

  …Oslovila jsem po nějaké době e-mailem novináře Adama B. Bartoše, sama se štípajíc do tváře, zda je toto s ním (nejen že píše na zednářské zakázky, což už jsem měla delší dobu z několika zdrojů ověřené, ale že sám se stal nakonec zednářem) vůbec možné…

  A za dvě hodiny na tento můj e-mail Adam Bartoš reaguje takto.

  Ze zednářského oběžníku:

  ——– Původní zpráva ——–

  Předmět:
  Návrh řešení Bostlové

  Datum:
  2013-05-29 00:25

  Odesílatel:

  Adresát:

  „Bratři a sestry,

  po dnešním přijetí a postupu z učně a tovaryše jsem se dnes stal mistrem. Příchodem našeho Pána (pozn. Antikrista) se věci velmi urychlují. Nikdy v minulosti jsme netušil, že kdy dostanu šanci, abych se stal jedním z těch, pro které píšu dva roky do roztrhání těla. (pozn. !!!!!)

  Avšak příchod našeho Pána (pozn. Antikrista) dal přinesl příležitost i pro mě. Vzpomínáte, že jsem vás jako první upozornil na Petru Bostlovou. Po poradě se řídícím důstojníkem jsem s ní navázal úzké přátelství a časem i řídil její činnost. Psala podle toho, co jste přikázali a já zařídil.

  (pozn. zlatý voči, pane Bartoši 🙂 Až natolik jste „řídil mou činnost“ a já „psala“ podle vašich zednářských choutek, že výsledkem bylo – že jste mě vyhodil z Vašeho FreeGlobe a já si musela zařídit blog na idnes.cz a poté na tyden.cz. Už jsem si stačila všimnout, že vy zednáři si velmi rádi nepatřičně připisujete zásluhy 🙂 )

  Později na tajnou objednávku Adramelecha (pozn. T. Halíka) jsem psal proti Adventiovi (pozn. K. Janečkovi) tak, abych pomohl Adramelechovi do čela obedience a nyní, když je Adramelech neposlušný (pozn. zednářstvu, odmítá jim kupř. vysluhovat černé mše) naopak útočím na něho (pozn. kupř. Bartošův článek ze včerejška zde: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2951-vzorny-soudruh-halik-pripravoval-kadry-na-ministerstvu.aspx), aby se vzpamatoval. (pozn. jak „šlechetné“, pane Bartoši)

  Přiznávám zakolísal jsem, když mě zaplatili od ……, ale tehdy jsem vám přece říkal, že potřebuju pravidelnou odměnu zvýšit z 5 000 na 10 000 měsíčně a on to splnil. (pozn. vytečkováno mnou. Protože koho on jmenuje, ten Bartošovi tuhle špinavou zakázku neplatil ani nezadal. Ani jeho kruhy. Nebudu se tak podílet na dalších Bartošových cílených deziformacích. I když nyní do samotného středu zednářstva. V té zakázce šlo, opět, o vnitřní zednářský boj o moc.)

  Dnes pevně stojím za našim Pánem (pozn. Antikristem) a jeho KN (pozn. králem novicem) Martinicem (pozn. M.C. Putnou). Nesejdu z cesty. Bohužel Bostlová píše nesmysly a mě to profesně ohrožuje. Navrhuji proto a chci poprosit, zda mohu napsat pár naší (pozn. zednářské) obedienci škodlivých článků naoko, abych se stal opět důvěryhodným v jejích očích. (pozn. na FreeGlobe A. Bartoš skutečně v těchto dnech v této intenci vyvěsil kupř: http://www.youtube.com/watch?v=2cH7YdsWPUI , NEBO DNES JE TO NA BARTOŠOVĚ FREEGLOBE HOTOVÁ SMRŠŤ!)

  Udržujeme nadále e-mailový kontakt a snažím se jí zlomit, aby přestala hledat nesmysly. (pozn. To je pravda. Už od prosince mi A.B. Bartoš píše ze své oficiální pracovní mailové adresy a snaží se mě přesvědčit, “jak nemám pravdu”. To bylo i první, co mě už tehdy prásklo do očí: že totiž používá naprosto identické ”argumenty” a slovní spojení a vyjádření, které byly zednářským vedením vůči mě takto shora nakázané – jak jsem již tehdy věděla.) Myslím, že budu úspěšný a stáhne své blogy, jen co prozře, že se mýlila a ublížila mě. Tento pocit v ní vyvolám bezpečně. Potřebuji vaši součinnost a proveďte také naoko nějaký útok proti mé osobě.

  (pozn. Pane Bartoši, zanechte snahy. Pro mě jste se stal maximálně a nevratně nedůvěryhodný už v prosinci.)

  Všehomíra (pozn. Satan) je náš Architekt, Satanael (pozn. Antikrist) je náš Pán

  Adamita (pozn. Adam B. Bartoš)

  bratr spisovatel“

  OBRAŤTE SE, DOKUD JE ČAS A PŘIPOJTE SE K NAŠÍ MODLITEBNÍ KAMPANI!

  S pozdravem „Chvála Kristu!“

  Sestra Filipa

  http://petrabostlova.wordpress.com/

  • františek Nebojsa píše:

   Tak si rozeberme toho Vašeho Krista .Podle mého úsudku a vědecké populace tenhle mýtický člověk nikdy fizicky neexistoval.Důkaz.: Papež nevysvěcený Konstantin v Konstantinopoli 323 na cirkevním koncilu všech tehdejších duchovních vnutil všem svoji doktrínu o jednotnén výkladu církve.V tehdy známem světě Římského impéria.Převykládal tuhle báji která se opírala o mýtus o GIGALNEŠOVI.Pak se souhlasem všech kněží vymyšleného Krista povíšil na Boha.Ostatní co dnes známe je spíše dílo Pavlovo,který onu ,,hru“ stále zdokonaloval.Od Křesťanů si půjčil logo ,,ukřižovaného na kříži“který byl spíš symbolem ztráta osoby blízké popravené Římany.Tak vznikl kult ,,odpůrců“.Byli to postižení ztrátou ,krutostí,nenávistí šíleného NERA.Kterého asi utopili v řece.Nikoliv že se dal pokřtít.Pavel sťat a Petr oba špatně skončili Petr ukřižován hlavou dolů asi okultista? Ne ,náboženství to je blbost.To židovské je úplná chvandanina.Opírejme se ovědu.Ane o zkazky zhulených.

 2. Jan Fait píše:

  Předem se omlouvám za to, že první příspěvek v tomto threadu nebude příkladem konstruktivního feedbacku, ale já se prosím domnívám, že by ses měl sám pěkně zvesela kopnout do rokroku.

 3. Miroslav Obernauer píše:

  Rovněž se připojuji k omluvě, ani druhý příspěvek nebude příliš konstruktivní. Domnívám se, že po nakopnutí se do rozkroku by bylo přinejmenším vhodné, aby sis ustřelil upilovanou brokovnicí hlavu.

 4. Iser Mordau píše:

  Bartoš je zednářem spíše druhé až třetí kategorie, před čase se hlásil i k iluminátům, což kolegium velmistra dost pobavilo, ale nevzali ho, protože se odhalilo, že si o sobě myslí, že je reinkarnací Arnalda Amalrica a po večerech šprtá pod postelí Malleus maleficarum. Ve sprchách před zasvěcovacím rituálem pod záminkou hledání izraelitů navíc okukoval další bratry ve snaze ukojit svou latentní homosexualitu. Původně jsme ho chtěli nechat obligátně sežrat piraním, ale velmistr měl dobrou náladu, a tak jsme pro něj nakonec vytvořili prvnizpravy, novou sekci FSB a pimprlové divadlo, aby se mohl seberealizovat a při teambuildingu bylo při čtení veselo 🙂

 5. johny wolker píše:

  stránka dobrá,nevěděl jsem,kolik obřezanců je v politice a šoubyznysu,

 6. Michael Kosta píše:

  Vazeny soukmenovce, soudruhu Bartosi,
  nejrozumnejsi by bylo, kdyby jste spolu s ostatnimi byvalymi Vlajkari, lidovymi milicionari a dalsi verbezi poslednich 75 let nasich dejin nakoupil kvalitni cesky ostnaty drat a a cele si to opet obehnal zeleznou oponou. Budete mit klid – dovnitr nikdo chtit nebude a s pripadnymi disidenty na vnitrni strane Vaseho koncentracniho tabora se lehce – sibenici, ci kulkou – vyporadate.
  Stejne jako pred 1989 budu Vasi ceskou zoologickou zahradu se zajmem pozorovat dalekohledem ze zapadniho konce „1 kilometer zone“.
  Michael Kosta
  Captain, USAR (ret.)

 7. apnoe píše:

  Stránky jsou perfektní – něco takového tu chybělo. Postrádám ale bližší informace o původu členů dvorany.

 8. johny wolker píše:

  Nostradamus kdysi prorokoval,že Evropu zcela ovládne žlutý mor,kdekdo si to vykládal jako brzký atak Číňanů,ale to je mýlka,byli tím myšleni Židé,kteří mají žlutou barvu v oblibě,prohlédněte si loga velkých nadnárodních společností,kde dominuje žlutá a hned budete mít jasno,kdo tam drží opratě a pěkně po židovsku dojí jak zaměstnance,tak všechny okolo.V bedně už nenajdu program,kde by v každém pořadu neměl hlavní slovo chytrák s jarmulkou,vyjma pornokanálů a TV Šlágr,může se mi někdo divit,že už jsem fakt nasranej?

 9. apnoe píše:

  Mnozí z dvorany, podle halachy, ani dle Norimberských zákonů, Židy nejsou. Ale i malý podíl těchto genů garantuje výjimečnost jedince.

  • františek Nebojsa píše:

   Stěmi židy je to trochu jinak.Někdy v roce 625 Itilský kagnát přijal jako státní náboženství židovství.Dělo se tomu každých 6. let.Takže jednou byli pod vlivem Islámu a pak zase pravoslaví,budhismu prostě guláš.Ani se nedivím že MORAVANÉ se odtrhli a pod záminkou boje proti Awarům dobili 626 dnešní území Moravy to veliké nikoli dnešní Dolní Korutnany(Brno-Olomouc).Kagnát zanikl ale náboženství zůstalo.Je otázka jak je to možné?Nero 52 n.l. všechny vyvraždil.CCCP proti judaismu tvrdě ale tvrdě zakročilo.Pokračuje v tom dodnes.Takže nějaká ta genetika asi bude.Moravan se skládá nejméně s 6. etnik a národů,nebo také více jde o potomky vojsk A.Makedonského.Češi jsou většinou němečtí dosídlenci kterým se v Němcích nedařilo.Jedno však s dějin-zamlčovaných- Moravy váme určitě židé,cikáni se bojů o Moravu nezůčastnili ,následná etnická čistka vyvraždila islámce takže islám taky ne.

 10. Kouzec píše:

  ……………………………Nesnáším kádrování za každého režimu, a´t na podkladu tzv třídním, nebo ještě hůře rasovým. Vždy mi šlo o to co dotyčný umí, čím je prospšný ostatním, nebo opačně. Dle toho jej pak hodnotím. Je vidět na p. Bartošovi, že setrvačnost z minula je špína zažraná a že by byla typická pro některé čechy?

  • františek Nebojsa píše:

   Kádrování – já dělal kádrováka už za komunistů a zde se dělilo na třídní původ.Spíš se jednalo o zločince,keťasy,národní socialisty,buržoasii,vlastizrádce,kolaboranty.
   Církevní hodnostáře,mnichy,atd.
   Ne každá s těchto osob byla vyloučena s možnosti pracovat pro stát ,založit rodinu.Ovšem každá byla potencionálním nebezpečím rozvratu podniku.
   Tak tomu je i dnes – kde na základě učení Mengelle – mladí moc a staří na levo. Práce schopní (zadarmo) na pravo a budeli vyskakovat nalevo po vyčerpání sil.Takže si myslím ta dřívější doba byla milosrdnější.Vaše kámoška JUDr Horáková požadovala v 16 milionovém státě 500 tisíc nezaměstnaných a dnes 2 miliony na 10 milionů!Takže co vlastně chcete ?Koncentrační tábor?

 11. Bc. Simona Duxová píše:

  Pane Bartoši, když jste takový chytrolín, můžete si tam rovnou připsat i mne a celou moji rodinu!! Jste opravdový kretén, to se hned tak nevidí 😀 Musím se Vám smát!

 12. Bc. Simona Duxová píše:

  Mimochodem, nakonec zjistíte, že 99% lidí v ČR je z nějaké části židovského původu, jenom vy jste ten pablb!!

  • františek Nebojsa píše:

   Bc.Mgr,.DiS to máte tak vyprázdněný mozek že nevíte co je to ,,MATRIKA“ vedená od rohu 1635 kde se zapisovaly všechny křtěné děti !Kde kmotři stáli při křtu.Že byl soupis obyvatel v obcích kteří byli vedeni podle náboženství a národnosti.Naprosto si nedovedu představit lidské sňatky ,mezi církvemi,které povolovala šlechta.Jo jestli na sebe někde vlítli to je jiná.Takže normální člověk prokáže svůj etnický původ 300 let do zadu.Hlavně podle církve.Právo první noci se neuplatňovalo u židovek a cikánek.Pokud takovou matriku nemáte musíte pátrat- jsetli víte odkud a skoho pocházíte – vis RODNÝ LIST!

  • kkkkkkklllll píše:

   V roce 1492 vydala španělská královna Isabela Kastilská se svým manželem Ferdinandem Aragonským zákon, že ve Španělsku nadále mohou žít jen křesťané, Židé a Mauři musí konvertovat ke katolické víře, nebo se odstěhovat, nebo …smrt. Nelze jí to zazlívat, bylo to po velkých válkách s Maury. Pak Španělé staletí meditovali, z kolika procent jsou vlastně Židé či Mauři a litovali, že už se to nikdy nedoví. Ale …. pak … genetika a nakonec je jasné, že Španělé (i Portugalci) jsou z téměř 20% Židé a z více jak 11% Mauři. Protože každý člověk má 23 párů chromozónů ( a ty se ještě mezi sebou mohou dělit a znovu spojovat) tak statisticky, při příslušných kombinacích, není ani jeden starousedlý Španěl (nepočítám Eskymáky atd., kteří se vloni přistěhovali) rasově čistý.

  • kkkkkkklllll píše:

   Dovolil jsem si okopírovat z internetu úryvek jedné zprávy, podle které si jaksi nejsem jistý, jestli Čechy nepatří napůl Polákům a napůl Francouzům:

   Češi tvoří genetický střed Evropy, prokazuje studie

   Češi nejsou geneticky čistě Slované, spíš představují genetický střed Evropy. Ukázala to studie vědců soukromé laboratoře Genomac a Ústavu soudního lékařství a forenzních věd při berlínské univerzitě Charité. O studii informoval ředitel výzkumné laboratoře Marek Minárik. Podle Minárika jsou třeba Francouzi Čechům geneticky stejně blízko jako Poláci.

  • kkkkkkklllll píše:

   No, ještě něco připíši – v Mikulově bylo v 18 století z celkového počtu obyvatel až 42% židů. (Někde jsem četl – nechce se mi to hledat – že tam bylo 12 synagog a modliteben). Pokud bychom počítali i míšence a bezvěrce židovského původu, pak by asi bylo vhodné, abyste vytvořil další webovou stránku nazvanou „Mikulov Židům“.

 13. enrigo píše:

  Domnívám se, dle všech dostupných indícií, že ADAM B. BARTOŠ je potomek židovského podnikatele v lihovarnictví, jenž žil v Chustu. Jmenoval se A.B. Bar Tosch. Vše tomu nasvědčuje…

 14. františek Nebojsa píše:

  V dějinách obzvláště těch posledních se dočteme o Trockysmu .To byl žid který radi Stalinovi podílel se na likvidaci asi 40 milionů židů.Celosvětová Evropská společenská objednávka byla likvidace židovstva – ujalo se toho Německo.Asi není něco v pořádku.Zamlčované protižidovské nepokoje ve Varšavě v posledních 5. letech .Nepokoje kvůli židům na Ukrajině atd.Prostě budme lidmi.Jsem pro aby se co nejrychleji vystěhovali do Izraele a vzali si sebou cikánské kámoše.Můžou sem jezdit na návštěvu -nesmí ovšem šířit tu svoji nenávist=náboženství.K vystěhování budou se muset připravit i židovští a cikánští míšenci = ašketové.Včetně sympatizantů tak zvaných pravdolásků.Také bude nutné rozdělit CZ na část Čechy a Morava jako samostatné celky.

  • františek Nebojsa píše:

   Politické spektrum v CZ je prolezlé nenávistnými judaisty,stále jenom systematicky škodí lidu- mstí se.Neznám tak nenávistnou skupinu semitistů jakou jsou práve ti s CZ.Jejich chorobná nenávist prožrala celou vládu,politiku.Nenávídí pracující,dělníky a jiné lidi které se jim nedaří odírat.Společnost je nemocná judaistickým jedem.Vláda útočí proti obyvatelstvu podporuje judaismus proti obyvatelstvu.Které tento nátlak diktátu židovstva a cikánů odmítá jako celek.Tak jako odmítá vládní politiku lichvy a exekucí ve prospěch lichvářů vždy židovských(Sokol).Proti zvůli se musí lid bránit.Ovšem není možné plodit další úrážky – Moravané nejsou Češi. A Češi nejsou Moravané tak jako Rakušané nejsou Němci.Jeto těžké pochopit.Pozor na církev která je celá pro židovská – na základě báchorky o židovi a křesťanství.Mimochodem židé křesťany neuznávají.

 15. Santner píše:

  Jako naprostý laik a nevěřitel v jakéhokoliv boha si dovoluji podle trpkosti žluči zde nadávajích panu Bartošovi skromně odhadnout, že to budou z 99,99 % zapšklí Židé, protože normální Židé, kteří se ke svému původu hlásí, to berou s humorem. Ten v této diskusi dosti chybí. Já si naopak myslím, že pan Bartoš předkládá dobrovolným návštěvníkům vlastní výběr faktů a názorů, se kterými každý může a nemusí souhlasit. Přitom návštěva je zdarma a nepovinná. Jak sprostě si mám ale stěžovat já, když jsem pod pohrůžkou exekuce nucen za pokroucené a cenzurované informace a rádoby – komentáře nedouků denně platit ČT a ČR, i když je vůbec neposlouchám. Když se mě slova pana Bartoše z rasových či intelektuálních důvodů nezamlouvají, prostě ho ignoruji a nic mě to nestojí. Sionisty ovládaný a manipulovaný ČR i ČT však platit musím, i když si od nich nehodlám nechat čistit mozkové závity. Přece když něco nechci nakupovat, tak ve vyspělé euroatlantické civilizaci s křesťansko – židovsko – bolševickými kořeny musím mít prostě právo to nekupovat. Jinak je to jen další forma pokrytecké diktatury.

 16. nemo píše:

  Koukám, že nebýt židů,tak tu žijí jen chudí ,nevzdělaní,nekulturní lidé,pro vás je asi každý kdo aspoň odmaturoval ,nebo má nové auto,nebo založil firmu „hroznej Židák“.Jestli si mám vybrat kým být ohrožen tak raději vámi zde uvedenými židy než takovými psychopaty jako jste vy a vám podobní!

 17. Stern píše:

  židovské spiknutí…staré téma, ale určitě židovské mafije existují – v USA třeba – proč by nemohli existovat i u nás?…….geneticky je ČR dost židovsk promísená!…shalom

 18. Hassilo píše:

  Někdo by si měl koupit učebnici dějepisu a přečíst si, co se stalo mezi lety 1939-1945. Jeden pán měl podobné myšlení…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: