Kontakt

cechycechum@yahoo.com

40 thoughts on “Kontakt

 1. tr píše:

  Česko je na nejlepší, tichounké pěšince k témuž: http://www.veteranstoday.com/2011/03/29/jb-campbell-daja/

 2. Buhumil Pánek píše:

  Židé toho tolik dokáží, protože mají kvalitní, pestrou a skupinovou východu s důrazem na divadelní prvky, svět je to totiž divadlo! a co Shakespeare, nebyl také Žid. Židé řídí svět, protože jim ho nejmocnější nechají řídit, dle pravidla, být dobrým šéfem znamená mít lepší podřízené 🙂

 3. Miroslav Richter píše:

  Jste debil pane Bartoš. S pozdravem, (nežid) Ing. Miroslav Richter, CSc., Usti nad Labem- Svadov

  • Milan Matuoš píše:

   Jste totální magor pane Celkem Spokojený cikáne Miroslave Richtere.Až si vyjasníte dvě věci:1.) kde sebral Áda prachy na pracovní nářadí a další vybavení po téměř vyhrané válce,od koho a za jaké protislužby,můžete si vyjasnit i kořeny této protislužby. 2.)proč byl zavražden Štofi Hess ve Šandavě,
   s úctou Milan Matouš.
   pomůcka: dostali se mi do ruky letecké snímky investora z výše 12 km zobrazující zobrayujíci prostavěnou investici.

  • no s tí menem Richtěr bych tolik neřval ))

  • Iveta Pokarová píše:

   A na to jste přišel úplně sám? Nebo vám to někdo poradil?

   • Miroslav Kelnar píše:

    Debil jste vy pane Richtěre.Jeden příběh ilustrativní: Bylo nebylo, kdy prezidentem této republiky byl Havel – Žid, předsedou vlády – Klasu – Žid, ministrem finanancí – Kočárník – Žid, guvernérem české národní banky- Tošovský – Žid, generálním ředitelem Komerční banky – Salzman- Žid, tedy na všech úrovních byli ti, co měli hlídat, aby české peníze neodtékaly do zahraničí, že všichni patřili do stejného etnika i s tím, co nám tady potáhnul 8 miliard Kč, je to náhoda? Není, bylo to připraveno, projednáno dopředu, jak se říká prolobováno a poznamenávám, že nikdo nebyl za nic potrestán, vše bylo v souladu se zákony této země a s morálními principy nastolenými v té době tímto etnikem. Takže ten příběh: Komerčni banku připravilo o 8 miliard korun obchodovani s rakouskou firmou B.C.L. Trading Baraka Alona, rakouskeho podnikatele izraelskeho původu. Alone se stal klientem KB v roce l996 s planem udajnych mezinarodnich obchodů s obilim z Ruska. Finance čerpal tak, že mu KB otevřela dokumentarni akreditivy, s tim, že zajisti zboži odpovidajici hodnoty, ktere pro banku uloži ve skladech. Při obchodovani se ale ukazalo, že ve skladech žadne zboži nebylo, ač Alone ziskal od banky až 250 milionů dolarů, tedy bezmala osm miliard korun. Penize nikdy nevratil. Byvali členove představenstva KB byli v souvislosti s Alonem obviněni pro trestny čin porušeni povinnosti při spravě svěřeneho majetku. Nepodařilo se jim ale prokazat umysl, ani napojeni na Alona.

 4. abc píše:

  fuck off fašos

 5. Karel Mencl píše:

  Handrkujete se tu o zidy zatímco jejich úhlavní naprátelé, Arabové, s toho mají radost. Uz jich v té „naší“ republice a „naší“ veci (a Evrope) máte dost. Zacnete si všímat jich. Je to jistejší.
  Jirí Menzel není zid! Jsem jeho príbuzným a mel bych to vedet.

 6. Jaromír píše:

  Viděl jste někdy umírat člověka ? Víte něco o skutečném životě sv. Václava co ho máte v logu ? Co je podle Vás Čech, jak jej budete klasifikovat, rozpoznávat ?

 7. Nestarejse píše:

  Ty debile, tebe už dávno ovladájí židi, ty tvoje stránky ´´ čechy čechům´´ už disponuje fejsbuk, to vymysleli židi, nebo to je tajný projekt ameriky. používáš gugle jutub, všechno z ameriky a pod kontrolou židu! Debil zakladatel stránek !

 8. enrigo píše:

  Domnívám se, že ADAM B. BARTOŠ je potomek židovského podnikatele, který žil v Chustu a byl lihovarníkem. Jmenoval se A.B. Bar Tosch. Vše tomu nasvědčuje…

 9. Janus píše:

  Svojho času, na začiatku 90-tych rokov, v tzv. „porevolučnej“ eufórii, vyšli preklady dvoch nádherných knižiek k tejto téme: 1. Čo rozprávali sionskí mudrci 2. Knižatá zloby. Tá druhá je podľa môjho osobného názoru podstatne zaujímavejšia.

 10. juro píše:

  Desim se nejen zidu ale islamistu jejich emigrace do evropy. Hole do ruky

 11. Richard Pražák píše:

  Pane Bartoši ,nedejte se odradit bláboly těch co s Vámi nesouhlasí.A podle reakcí je vidět ,že jste se se svým projektem více než trefil.
  Držte se ,nejste sám.
  Richard

 12. simona píše:

  Je velice správné si hlídat národ před jeho rasovym – českym úpadkem, tím že je u nás silná komunita židů, která se prosazaju ve všech spektrech a která drží pohromadě – dává Čechům tak velký signál, mít se na pozoru před židovskou rasou, která nemá v Čechách ale ani v Evropě svoje kořeny. Židi se tak dopuštějí jako neevropska rasa sami nenávistně vůči Čechům a Evropě, je potřeba tuhle rasu nekřesťanskou hlídat a dokázat jim ukázat, že sem nepatří, a svým způsobem tu jenom žijí, tak jako tady žijí jiné rasy třeba Arbové, Asiaté ..protože český národ přdevevším vznikal z pravěkých Bójů – Keltů a v té pravěké době ještě Židi neznali co je Evropa. Hlídat je, prtože svou nenávistnou a zlou povahou jsou pro ostatní národy nesnášenlivý, nebezpečný a tak dokáží ty druhé národy (lidi) jenom ničit ! „Před Židem se měj vždy na pozoru a nikdy mu nevěř, jsou pekelný baziliškové“.

 13. kal.lak píše:

  Nechutné hnusné fašistické stránky!!!

 14. Rudolf píše:

  Jste hnusná lživá a nenávistná česká nacistická svině!!!

 15. Katolik píše:

  Reakce na slova J. Čáky z webu adam b. bartoš:
  „První jsem si myslel že už je zbytečné zakládat další stranu ale teď si říkám že ten hlas Národní Demokracii není ztracený.I když jsme nedostali ani jedno procento k kterého by bylo 30 korun za každý hlas.Dobré je se na vše dívat optimisticky.Přez to všechno jsem měl z Evropských voleb radost.Propadli zelení a dostali se tam svobodní a Strana zdravého rozumu dosáhla na příspěvěk. Díky Bohu za to že v západní Evropě uspěli slušnější strany jako je NPD,Zlatý Úsvit,Joblik,Náordní Frnota či UKIP a další a další kamarádi“.

  Slabomyslný mladík (Čáka) se tu opět rochní v demokratické zednařině. A to víš, že ten hlas není ztracený Jeníčku.. Naopak svojí roli užitečného idiůtka si sehrál velmi dobře. Takže máš všechny důvody mít z „voleb“ opravdovou radost! Proto máš demokracii, víš.. A radovánky: NPD, Zlatý Úsvit, Joblik, UKIP, Ne Bruselu, ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, Úsvit, ANO, a tisíce dalších uskupení, které v tvém životě budou ještě zakládány pro ZÁBAVU gojímských (nežidovských) národů! Jak to tak nádherně popisují proslulé Protokoly sionských mudrců (dokument nejvyšších rabínských špiček a pohlavárů z B’nai B’rith).

  Členy posledně jmenované organizace – židovské zednářské lóže B’nai B’rith jsou v ČR Židé: V. Klaus, V. Havel †, R. Slánský ml. †, L. Dobrovský, V. Dlouhý, V. Železný atd. Této zednářské organizaci jsou všude na světě (ve všech státech kde působí), podřízeny všechny zednářské lóže a jimi řízené spolky (Rotary- klub, PEN-klub atd.) A z Rotary také „pochází“ p. Adam Benjamin.

  P. S. – a pokus se také psát trošku gramotněji… Tvůj pravopis je otřesný. A můžeš s tím začít hned, jakmile zde zase začneš po milionté chrlit desítky idiootázek a krkolomných rádoby chytrých debilit.

  Click to access Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

  Click to access Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

 16. Miroslav Kelnar píše:

  Ted mi teprve došlo , co vlastně byla tzv. privatizace, tedy spolupráce Židů na rozkradení, toho, co jsem tu za socialismu vytvořili. Občan ČR by měl mít právo vědět, že ten co sedí vedle u stolu v kanceláři je Žid, on ví, že já jsem nežid a já nevím, že on je Žid, to mě staví do nevyrovnané role vůči němu. Pane Bartoši, děkuji, toto mi vysvětlilo mnohé z toho, co se tu událo před 25 lety.

 17. Jindřich Mitter, Šumperk píše:

  Čechy Čechům a blechy blechům. Teda to jsou kraviny. Mě spíš dělá starosti agresívní islám než Židi. To ale pan ABB nejak ignoruje.A to že ne něj někdo 3xza dva týdny zaůtočil neznamená že to musel být Žid. Třeba jen někdo , komu vadí takové antisemitské hovado jako je ABB.

  • JazzBoo píše:

   Koho by som ja chcela zabiť? Všetkých…“
   „Kto sú to všetci?“
   „Nacistov, našich nepriateľov, ktorí to urobili.“
   „Ale vieš, že sú mŕtvi…“
   „Ano, ale majú svojich dedičov, môžu byť rozdielni, ale sú tam.“

   říká náctiletá izraelská studentka v dokumentu izraelského filmaře Yoava Shamira o antisemitizmu.

 18. radka landecka píše:

  nejnovejsi aktualni seznam slavnych zidu p.Bartose. Napiste prosim a dik

 19. Miroslav Kelnar píše:

  Vynikající, pokračujte prosím dále.

 20. Miroslav Kelnar píše:

  Židé by v naší republice měli mít jen tolik moci, kolik odpovídá jejich procentuelnímu podílu na celkovém počtu obyvatel. Máme kvóty na ženy, mějme je i na Židy. Bohužel Havel postavil své židovské kamarády do všech státních funkci a z toho plyne současná sitauce, kdy Židé vládnou tomuto státu a ČT.

  • kkkkkkklllll píše:

   Někde jsem četl statistiku nositelů Nobelovy ceny s židovským původem – mají asi 11% za literaturu (tato cena je určitě politicky ovlivňována), pak postupně procenta rostou za technické vědy až asi k 50% za lékařství. Výběr lze určitě ovlivnit a určitě se ovlivňuje. Pak bylo uvedeno, že asi 65% světových mistrů v šachu má židovské předky. Jak to vidíte – ten poměr přece neodpovídá velikosti židovské populace vzhledem k ostatním národům ? Jsou protihráči podplacení Rotschildem aby prohráli ? Pokud jsou jen tak inteligentní, tak asi není důvod, aby ve vládách všech zemí světa nebyli zastoupeni ve stejném poměru jako v šachu ?!!?

   • kkkkkkklllll píše:

    No, ještě malý dotaz – myslíte že je nutné, spravedlivé a čestné upravit pravidla šachové hry tak, aby šachová mistroství mohlo vyhrát nejvýš 0.3% lidí s židovským původem, což tak asi odpovídá četnosti Židů vzhledem k ostatní populaci ??? Navrhuji, aby všichni účastníci všech soutěží, pokud neprokáží árijský původ až do pátého kolena začínali hru bez královny.

  • kkkkkkklllll píše:

   Jako odpověď bych rád zveřejnil svou anekdotu: Prezident Regan si povolal ministra energetiky USA pana Cohena ( do němčiny se překládá jako Khon) a říká: “ Otcem atomové bomby je žid Openheimer, otcem vodíkové bomby je žid Teller , vy už nesmíte dělat otce neutronové bomby. Pro tuto poctu jsou na řadě Eskymáci !“

 21. Miroslav Kelnar píše:

  Nemohl byste trošku objasnit pojem „vše tomu nasvdědčuje?“. Jako argument se mi toto vyjádření zdá primitívní, tedy spíš na úrovní naší novinářké žumpen galerky, Děkuji za odpověd´.

 22. Miroslav Kelnar píše:

  Mencl je Žid, jinak by býval nedostal Oskara, ty se dávají jen Židům,

 23. Miroslav Kelnar píše:

  Ten radikální islám je přece výsledkem žido americké politiky. Já se těm islámcům nedivím, Izrael jde od krajnosti a oni v reakci také. Zabíjíte vy nás, zabíjíme my vás. Oko za oko a zub za zub. Je nutno bojovat s příčinou a ne kritizova důledek

 24. kkkkkkklllll píše:

  Jsem na sebe rozlobený – vždy, když si přečtu nějakou pitomost, tak se musím k tomu vyjádřit, pokud možno detailně.
  Tak tedy – kdysi jsem poslouchal ( 1960 ?) rozhlasový pořad o životě Sigmunda Freuda. Úvodem bylo řečeno, že 20. století učinili 20. stoletím tři muži – Sigmund Freud, Karel Marx a Albert Einstein. Všichni měli židovský původ. Nechcete s tím zpětně něco udělat ???

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: